שירות ניהול פסולת כולל לעסק שלך

כחלק משירותי החברה, כל מפעל ועסק יאופיין בסוגי הפסולת שהוא מייצר, יוצגו חלופות לניהול הפסולת בצורה אפקטיבית ובהתאם לקריטריונים הנהוגים בחוק לפי המשרד להגנת הסביבה. בתהליך זה יאופיינו סוגי הפסולת, כמויות, התאמת מערכות אצירה ואגירה המותאמים גם לדרישות התקן, נגישים ויעילים מבחינת שינוע ותפעולם. בנוסף אסף פתרונות מחזור ידאג לבצע הסכמי התקשרות בין העסק מול קבלני הפינוי ואתרי פינוי האשפה. ויבחנו חלופות למחזור פסולת על מנת להחזירה לשימוש ובכך לצמצם את כמויות האשפה  לפינוי.

אסף פתרונות מחזור, הינה חברה מנוסה ובעלת ידע רב בתחום הניהול, פינוי ומחזור פסולת מכל סוג, הנעשה בעזרת שילוב טכנולוגיות וציוד מהמתקדם ביותר תוך עמידה בכל התקנים והסטנדרטים שנקבעו בתחום פינוי ומחזור פסולת בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה והקריטריונים הנהוגים בחוק.

פירוק ופינוי מפעלים

כמות הפסולת המיוצרת על ידי בני האדם ברחבי העולם הולכת וגדלה בקצב מהיר והטיפול בה הופך לבעייתי מאוד. הטיפול המשלב את הקטנת כמויות הפסולת יחד עם דרכים חדשות להטמנתה היא הפתרון. בשנים האחרונות ישנה מגמה ברורה שנועדה להפוך את הפסולת ממטרד למשאב ולהגדיל את היקף המחזור של חומרי פסולת שונים ומגוונים, וזאת על מנת להקטין את כמות הפסולת המוטמנת.

בחברת אסף פתרונות מחזור, ידאגו להעניק לכם שירותי ניהול מכל סוג עבור מפעלים, משרדים, ארגונים שונים ועוד. בעזרת ניהול נכון של משק הפסולת תוכלו להשיג תועלת כלכלית משמעותית וחסכון רב, בנוסף לחשיבות הרבה בנושא איכות הסביבה ושמירתה.

אסף פתרונות מחזור, מספקת שירותי ייעוץ תכנון וניהול פרויקטים בתחומי איכות הסביבה בדגש על ניהול פסולת, הפרדה במקור, הקמת מתקני מיון וקצה לרבות אספקת מכלי אגירה מותאמים, הדרכה והכוונה להטמעת המודעות בנושא הפרדת הפסולת והעודפים.

אודות אסף פתרונות מיחזור

עבודת החברה בישראל נבנתה מתוך מסגרת אקולוגית ומתוך ההבנה כי פעולת המחזור מסייעת באופן משמעותי לאיכות הסביבה על ידי הקטנת כמות הפסולת, שימור האנרגיה, ושימוש הגיוני במשאבים טבעיים.

טלפון 03-9494954 | פקס 03-9229132 | נייד 052-4796790 | www.assaf-rec.com | office@assaf-rec.com