פירוק תשתיות ופינוי מפעלים

בעת פינוי מפעלים/עסקים למטרות שונות, שירותי חברת אסף פתרונות מחזור, ניתנים במחירים אטרקטיביים ומשתלמים. בעלי העסקים והמפעלים יכולים להיות בטוחים שכל תהליך הפירוק, השינוע וההובלה יעשו במהירות, באיכות ובאמינות, ובכך לא יצטרכו לדאוג שהכל יבוצע כמו שצריך.

כחלק מהתהליך, תבוצע הערכה מקדימה ותכנון בה יבחנו סוגי העבודות הנדרשות. היה ובעלי המפעלים ירצו למכור ציוד, חומרי גלם ואביזרים כמו מתכות שונות, אסף פתרונות מחזור ידאג לרכוש את הציוד ולהשתמש בו לצרכי מחזור ושימוש חוזר ובכך כולם יצאו נשכרים ומרוצים. כך, המפעלים יקטינו את כמות הפסולת ויתרמו את חלקם לשימור איכות הסביבה. בכסף שיקבלו יוכלו להשקיע בהקמת תשתיות חדשות והצטיידות במקום החדש.

פינוי מפעלים הוא תהליך אשר מנצל משאבים וחומרי גלם, ומכיל מספר פעולות הדורשות ארגון ניהול ותכנון מדוקדק של כל התהליך כולל פירוק תשתיות. בתהליך זה יש צורך בבעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים, בעלי ידע נרחב בסוגי העבודות הנדרשות, שינוע אביזרים, אריזתם לפינוי ושינוע חוץ מפעלי למקומות שונים כמו הטמנת פסולת, העברה למפעלים אחרים וכו'.

אסף פתרונות מחזור, הינה חברה בעלת ניסיון בתחום פירוק תשתיות ופינוי מפעלים ומתמחה בביצוע פרויקטים אלו תוך עמידה בלוחות זמנים, מזעור נזקים, חסכון משמעותי בעלויות, כוח אדם ושינוע ויתרונות רבים נוספים. תהליך הפינוי יעשה במהירות ובאיכות שירות וביצוע מקסימליים התורמים לחסכון בהוצאות ובמקרים בהם ניתן למחזר ולעשות שימוש בחומרי גלם, מכונות ואביזרים שונים אחרים, תוכל החברה להביא את המפעל/עסק לרווחים נאים מעצם התהליך.

פירוק ופינוי מפעלים
אודות אסף פתרונות מיחזור

עבודת החברה בישראל נבנתה מתוך מסגרת אקולוגית ומתוך ההבנה כי פעולת המחזור מסייעת באופן משמעותי לאיכות הסביבה על ידי הקטנת כמות הפסולת, שימור האנרגיה, ושימוש הגיוני במשאבים טבעיים.

טלפון 03-9494954 | פקס 03-9229132 | נייד 052-4796790 | www.assaf-rec.com | office@assaf-rec.com